Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcılığı, 1999-2004 yılları arasında MHP Bartın Belediye Meclis Üyeliği yapan, Balmar Marketler Zinciri’nin kurucusu, Bartın Polisgücü Kadın Voleybol Kulübü’nün Başkanı Alpay Balık son yolculuğuna uğurlandı. Ticaret Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ın amcası ve Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık’ın babası Alpay Balık için ilk olarak Hacı Balık Sokak’taki evinin önünde Kur’an’ı Kerim Tilaveti okunarak helallik alındı. Yapılan duanın ardından Merhum Balık’ın cenazesi Aşağı Camii’ne getirildi. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından da Asri Mezerlığı’na gözyaşları arasında defnedildi.
Spor ve siyaset adamı son yolculuğuna uğurlandı
Spor ve siyaset adamı Alpay Balık, son yolculuğuna uğurlandı.
![Spor ve siyaset adamı son yolculuğuna uğurlandı](https://d.ajansbartin.com/news/18713.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.