Belediye Başkanı Cemal Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kemerköprü Mahallesi Sıtmayanı Caddesi'nde başlatmış olduğumuz taş fırın yapım çalışmasını inceledim. Sıtmayanı Caddesi'nde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek çalışmamız hakkında sohbet ettik. Mahalle halkımıza güzel bir hizmet armağan edeceğiz. Çalışmalarda görev alan personelimize kolaylık diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Cemal Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kemerköprü Mahallesi Sıtmayanı Caddesi'nde başlatmış olduğumuz taş fırın yapım çalışmasını inceledim. Sıtmayanı Caddesi'nde bulunan esnaflarımızı ziyaret ederek çalışmamız hakkında sohbet ettik. Mahalle halkımıza güzel bir hizmet armağan edeceğiz. Çalışmalarda görev alan personelimize kolaylık diliyorum” dedi.
Taş Fırın İnşaatı Tamamlanıyor
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi Sıtmayanı Caddesi’nde yapımına başlanan Taş Fırın inşaatında incelemelerde bulundu.
![Taş Fırın İnşaatı Tamamlanıyor](https://d.ajansbartin.com/news/183.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.