Bartın Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Cemal Akın, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Belediye Başkan Yardımcım Hasan Arınan, Belediye Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Müşavir Firma yetkilisi Çevre Mühendisi Gonca Kaynak, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü personeli, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli ve Bartın Belediyesi teknik personelinin katılımıyla "Bartın Atıksu Arıtma Tesisi Stabilize Çamur Yönetim Planı" toplantısını gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Cemal Akın, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “Arıtma tesisimizde toplanan stabilize çamuru değerlendirme ile ilgili konuları konuştuk. Bartın için büyük önem arz eden bu tesisimizi en iyi şekilde kullanarak halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.
Tesisde toplanan stabilize çamur değerlendirilecek
Avrupa Birliği Hibesi, Çevre Bakanlığı ve Bartın Belediyesi desteği ile Dallıca’da yapımı tamamlanan Atık Su Arıtma Tesisi ile ilgili toplantı yapıldı.
![Tesisde toplanan stabilize çamur değerlendirilecek](https://d.ajansbartin.com/news/1840.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.