Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, yayımladığı yeni yıl mesajında 2024 yılının umut ve beklentilerin gerçekleştiği daha fazla sevgi, anlayış ve huzurun yaşandığı, başarıyla, üretimle ve coşkuyla anılacağı güzel bir yıl olmasını diledi. Başkan Halil Balık; "İlimizin, sosyal ve ekonomik gelişimini hızlandırmak, bölgesinde rekabet edebilen ve üretken bir il olmasını sağlamak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün gayretimizle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. 2024 yılında ülkemizin ve güzel kentimiz Bartın’ımızın daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisi. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, ilimizi hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve odamız adına değerli üyelerimizin ve Bartın halkımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, 2024 yılının dünyaya, ülkemize, ilimize bolluk, bereket, barış ve sağlık getirmesini diliyorum" dedi.
TSO Başkanı Balık'ın Yeni Yıl Mesajı
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, yayımladığı yeni yıl mesajında 2024 yılının umut ve beklentilerin gerçekleştiği bir yıl olmasını diledi.
![TSO Başkanı Balık'ın Yeni Yıl Mesajı](https://d.ajansbartin.com/news/20151.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.