Vali Nusret Dirim, Kızılay Bartın Şubesini ziyaret etti. Ziyarette Vali Dirim, Kızılay Bartın Şube Başkanı İsmail Çakır’dan merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kızılay’ın çok köklü bir kuruluş olduğunu belirten Vali Dirim, “Türk Kızılay’ı ihtiyaç duyulduğunda her zaman halkımızın yanındadır. Gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında çok ciddi ve köklü çalışmalar yapıyor. Bunun yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatırken kan hizmetlerini de ciddi anlamda üstleniyor. İlimiz halkının da kan bağışı konusunda çok duyarlı olduğunu görmekteyiz. Gönüllülük esasına dayanarak yaptıkları çalışmalarda Şube çalışanlarına başarılar diliyorum.” dedi. Nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Dirim’e teşekkür eden Başkan İsmail Çakır, Bartın’a en kısa sürede Kan Merkezi kurulması gerektiğini, kurulacak olan merkezde acil ihtiyaçlarda insanların saatlerce kan beklemekten kurtulacaklarını, kan bağışının artırılması yönünde Şube olarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Vali Dirim’den Kızılay’a Ziyaret
Vali Nusret Dirim, Kızılay Bartın Şubesini ziyaret etti.
![Vali Dirim’den Kızılay’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/76.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.