Vali Dr. Nurtaç Arslan, il merkezinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu kavşak, yaya geçidi, üst geçitler ile dere ıslahı kapsamında planlanan menfez yenileme çalışmalarını; Kozcağız beldemizde ise Baraj yolu ve karayolu çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. İncelemeler sırasında Vali Arslan’a, Kastamonu Karayolları 15. Bölge Müdürü Alparslan Eşlik, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ersin Arslan DSİ 233. Şube Müdürü Bünyamin Karahan, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ile ilgili kurum personeli eşlik etti.
Vali sorunların çözümü için uğraşıyor
Vali Dr. Nurtaç Arslan, il merkezinde araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu kavşak, yaya geçidi, üst geçitler ile dere ıslahı kapsamında planlanan menfez yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
![Vali sorunların çözümü için uğraşıyor](https://d.ajansbartin.com/news/20134.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.