Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Bartın Belediyesi Yaş Sebze, Meyve Toptancı Hali’ndeki kanalizasyon ve yağmur suyu hattı onarılıyor. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın; “Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Bartın Belediyesi Yaş Sebze, Meyve Toptancı Hali’ndeki kanalizasyon ve yağmur suyu hattının bakım ve onarımı gerçekleştiriyor. Çalışmaları kısa sürede tamamlayarak, hali altyapısı sorunsuz bir hale getireceğiz. Görev alan personelimize kolaylık diliyorum” dedi.
Yaş Sebze, Meyve Toptancı Hali’nde Alt Yapı Bakıma Alındı
Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Bartın Belediyesi Yaş Sebze, Meyve Toptancı Hali’ndeki kanalizasyon ve yağmur suyu hattı onarılıyor.
![Yaş Sebze, Meyve Toptancı Hali’nde Alt Yapı Bakıma Alındı](https://d.ajansbartin.com/news/18554.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.