Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Çatmaca mevkiinde faaliyet gösteren ulusal zincir marketlere yönelik gramaj ve fiyat denetimi yapıldı. Rutin denetimlerin yanı sıra vatandaşlardan gelen şikayetleri de dikkate alan Zabıta ekipleri, aynı bölgede Ticaret İl Müdürlüğü ile koordineli olarak şikayete konu olan marketlerde de ürünleri tek tek inceleyerek tarttı. Yapılan inceleme sonucunda ulusal bir markette 1000 gram olduğu yazan paketli ürünün 810 gram olduğunu tespit edildi. Gramaj eksikliği saptanan ürün paketli ürün olduğu için Denetim Formu Ticaret İl Müdürlüğü’ne gönderildi. Ekipler tarafından yapılan bu tespitle ilgili tutanak da tutuldu.
Zabıta Ekipleri Gramaj Eksikliğini Tespit Etti
Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Çatmaca mevkiinde faaliyet gösteren ulusal zincir marketlere yönelik gramaj ve fiyat denetimi yapıldı.
![Zabıta Ekipleri Gramaj Eksikliğini Tespit Etti](https://d.ajansbartin.com/news/19962.jpg)
- Yorumlar 1
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.