Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezinde faaliyet gösteren ekmek fırınlarına yönelik denetimlerini sürdürüyor. Denetimlerde; fırınları ekmek gramajı hususunda denetleyen ekipler, ayrıca fiyat tarifeleri ile hijyen kurallarına uygunluk gibi hususları da kontrol ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Zabıta Müdürlüğümüzce fırınlara yönelik denetim faaliyeti gerçekleştiriliyor. Rutin olarak yaptığımız denetimlere ara vermeden devam ediyoruz. Denetimlerde fırınlarda fiyat tarifesi, gramaj kontrolü yapıldı. Ayrıca denetimlerde iş yerlerinin temiz ve hijyen kurallarına uygun ortamda üretim yapıp yapmadıkları ekiplerimiz tarafından denetleniyor. Bu tür denetimlerimiz belli bir program çerçevesinde devam edecek” dedi.
Zabıta’dan Fırın Denetimi
Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent merkezinde faaliyet gösteren ekmek fırınlarına yönelik denetimlerini sürdürüyor.
![Zabıta’dan Fırın Denetimi](https://d.ajansbartin.com/news/19622.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Adalet Bakanlığı Bir Yılda Büyük Reformları Hayata Geçirdi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20516.jpg)
![Vali Arslan, Öğrencilerin Karne Sevinçlerine Ortak Oldu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20515.jpg)
![Jandarma'nın kuruluşunun 185'inci yıl dönümü kutlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20512.jpg)
![Endüstriyel Mutfak Açıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20511.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.