Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen "Hoş Geldin Bebek" ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Köse, bu senenin son ziyaretini bugün Deveci ve Eşgün çiftlerinin evlerine yaptı. Kübra Nur ve Kuzey bebekleri görmeye giden Başkan Köse, onlarla oldukça keyifli vakit geçirdi. Hayatın her alanında vatandaşlarla bir arada olmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Köse, “Burada amacımız ailelerin sevinçlerine ortak olmak. İnanıyorum ki; yavrularımız ülkemize birbirinden değerli bireyler olarak yetişecekler, hem ailelerine hem de vatanımıza hayırlı birer evlat olacaklar. Deveci ve Eşgün ailelerine Allah bağışlasın diyor; Kübra Nur'a ve Kuzey’e hayırlı, sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum.” dedi. Safranbolu Belediye Başkanı Köse, ziyaret esnasında ailelerle uzunca süre sohbet ederek, onlara Hoş Geldin Bebek Seti hediye etti.
Başkan 2021'in Son Bebek Ziyaretini Yaptı
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen "Hoş Geldin Bebek" ziyaretlerine devam ediyor.
![Başkan 2021'in Son Bebek Ziyaretini Yaptı](https://d.ajansbartin.com/news/16943.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Akıllı Durak Vatandaşlar Tarafından İlgi Görüyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20441.jpg)
![Altın Safran Belgesel Film Festivali’ne Rekor Başvuru](https://d.ajansbartin.com/news_t/20409.jpg)
![Mama Üretim Tesisi Faaliyete Geçti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19875.jpg)
![Engin Altay Başkan Köse'yi Makamında Ziyaret Etti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19481.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.