Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kozlu Belediyespor'da flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz sezon temsilcimiz Bartınspor’un da yer aldığı Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele eden Kozlu Belediyespor 2023-2024 sezonunda ligden çekilme kararı aldı. Kozlu Belediye Başkanı ve Kozlu Belediyespor kulüp başkanı Ali Bektaş, yeni sezon öncesinde Kozlu Belediyespor’u ligden çekme kararı aldı. Ali Bektaş'ın takımı ligden çekmesi ise transfer ücretlerinin yüksek olması nedeniyle böyle bir karar aldığı öğrenildi.
Maddi imkansızlıklar yüzünden ligden çekildi
Geçtiğimiz sezon temsilcimiz Bartınspor’un da yer aldığı Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele eden Kozlu Belediyespor 2023-2024 sezonunda ligden çekilme kararı aldı.
![Maddi imkansızlıklar yüzünden ligden çekildi](https://d.ajansbartin.com/news/19538.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Plaj Cuma Günü Açılıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20490.jpg)
![Yeni Köpek Barınağı Yapılacak](https://d.ajansbartin.com/news_t/20468.jpg)
![Sabantuy’da Çaycuma coşkusu](https://d.ajansbartin.com/news_t/20466.jpg)
![Celal Bayar’ın Çaycuma gezisi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20440.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.