Dün Bartın Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılığın men ve takibine yönelik yapılan çalışmalarda Kemerköprü Mahallesi 901. Sokak’ta M.A isimli şahıstan; 20 litre etil alkol ele geçirildi. Bartın Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda M. A. isimli şahsa 5607 SKM suçundan işlem yapıldı.
20 litre etil alkol ele geçirildi
Bartın Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından kaçakçılığın men ve takibine yönelik yapılan çalışmalarda 20 litre etil alkol ele geçirildi.
![20 litre etil alkol ele geçirildi](https://d.ajansbartin.com/news/19954.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Operasyon Yapılan 77 İl Arasında Bartın’da Var](https://d.ajansbartin.com/news_t/20433.jpg)
![Emniyet göz açtırmıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20400.jpg)
![7 bin 850 şüpheli şahıs sorgulandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20399.jpg)
![2 servis aracı çarpıştı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20277.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.