Edinilen bilgilere göre hastane tuvaletinde doğum yapan kadın, çocuğu bırakıp kaçtı. Sabah saatlerinde muayene için gelen 36 yaşındaki H.K. adlı kadın, doğum sancısı tutunca hastane tuvaletinde doğum yapmak zorunda kaldığı öğrenildi. Yaklaşık 7 aylık olduğu tahmin edilen erkek bebeği bir poşete koyarak tuvalete bırakan H.K, ardından hastaneden kaçtı. Olayın fark edilmesi sonrasında polis ekipleri kaçan H.K'yi gözaltına aldı.
Poşete koydu, tuvalete bırakıp kaçtı
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan Çaycuma Devlet Hastanesinde korkunç bir olay meydana geldi.
![Poşete koydu, tuvalete bırakıp kaçtı](https://d.ajansbartin.com/news/19949.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Operasyon Yapılan 77 İl Arasında Bartın’da Var](https://d.ajansbartin.com/news_t/20433.jpg)
![Emniyet göz açtırmıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20400.jpg)
![7 bin 850 şüpheli şahıs sorgulandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20399.jpg)
![2 servis aracı çarpıştı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20277.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.