2022-2023 sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5.grupta mücadele eden temsilcimiz Bartınspor, ligin ikinci maçında Bartın Atatürk Stadyumu’nda Kozlu Belediyespor’u ağırladı. Karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrılan temsilcimiz, ligin 2.haftasında sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Karşılaşma sonrası Bartınspor Başkanı Serkan Yurtaçan sahaya girerek, hakemlere tepki gösterdi. Hakemin Kozlu Belediyespor’un oyunu yavaşlatma adına yaptığı davranışlara müsaade etmesi ve bazı pozisyonlarda Bartınspor’un aleyhinde düdük çalması Başkan Yurtaçan’ı çileden çıkardı. Sinirlerine hakim olamayan Kulüp Başkanı Yurtaçan, saha girerek hakemlere yaşanılanları anlatmaya çalıştı.
Başkan sahaya girdi, hakemlere tepki gösterdi
BAL’da Bartınspor’un sahasında oynadığı Kozlu Belediyespor maçının bitmesiyle Bartınspor Başkanı Serkan Yurtaçan saha içerisine girerek, karşılaşmanın hakemleri Aslan Gökhan Çelik, İzlem Günaydın, Arslan Sevinç, Mehmet Zahit’e tepki gösterdi.
![Başkan sahaya girdi, hakemlere tepki gösterdi](https://d.ajansbartin.com/news/18442.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.