Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Bartınspor, 33 yaşındaki tecrübeli golcü Sercan Tunç ile anlaşmaya vardı. Transfer ile ilgili kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bartınspor tecrübeli golcü Sercan Tunç ile anlaşmaya vardı. 33 yaşındaki tecrübeli golcü Bal Ligi'nde 2 kez gol kralı olmayı başardı. Kariyerinde Mazıdağı, Karabük İdman Yurdu, Söke, Viranşehir, Fatsa, Cizre, Sultabeyli, Paşabahçe, Sultangazi formalarını giydi. Camiamıza hayırlı olsun.”
Gol Kralını Transfer Etti
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Bartınspor, 33 yaşındaki tecrübeli golcü Sercan Tunç ile anlaşmaya vardı.
![Gol Kralını Transfer Etti](https://d.ajansbartin.com/news/19871.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.