İlimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan temsilcimiz Bartınspor, geçen sezon BAL ligi takımlarından Nişantaşıspor forması giyen 10 numaralı futbolcu Ümit Tuncay ile anlaştı. Boğaz tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Bartınspor Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Dursun ve teknik direktör Kamil Tantaoğlu katıldı. Kırmızı siyahlı temsilcimiz Bartınspor ile anlaşan 28 yaşındaki Ümit Tuncay sırasıyla Edirnespor, Vefa, Beylerbeyi, Biga, Sultangazi, Gönen Belediyespor, Manisa Sanayi formalarını giydi.
Yeni transfer imzayı attı
İlimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan Bartınspor 10 numara pozisyonuna transfer yaptı.
![Yeni transfer imzayı attı](https://d.ajansbartin.com/news/19839.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.