Gençlik Spor Bakanlığı Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı’nın 2016-2017 Eğitim – Öğretim yılı Okul Sporları faaliyet programı kapsamında 18-21 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Basketbol Yarı Final yarışmaları ilimizde gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada: “Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı’nın 2016-2017 Eğitim – Öğretim yılı Okul Sporları faaliyet programı gereğince, 18-21 Mart 2017 tarihleri arasında ilimizde yapılacak olan Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Basketbol Yarı Final yarışmaları Amasra Spor Salonunda (Ömertepesi Spor Salonu Bakım-onarım bitmesi durumunda Erkek Takım Maçları Ömertepesi Spor Salonunda yapılacaktır.) yapılacak olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 17 Mart 2017 günü saat:17.00’ de Amasra Öğretmen Evinde yapılacaktır” ifadeleri kullanıldı.
Basketbol Yarı Finalleri ilimizde
Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 18-21 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Basketbol Yarı Final yarışmalarının ilimizde gerçekleştirileceği açıklandı.
![Basketbol Yarı Finalleri ilimizde](https://d.ajansbartin.com/news/1503.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.