Kastamonu'da donmak üzereyken bulunan ve biberonla beslenen iki ayı yavrusunun tedavisi sürüyor. Pınarbaşı ilçesi Karafasıl köyünde hayvancılıkla uğraşan Veysel Çiftçi tarafından bulunup İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma (HAYDİ) Timi ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Kastamonu Şube Müdürlüğü ekiplerince koruma altına alınan bozayı yavrularının tedavisi sürdürülüyor. Veteriner tarafından hazırlanan mama, ısıtılarak belirli bir sıcaklığa getirildikten sonra biberonla yavrulara veriliyor. Küçük olmaları nedeniyle vücut ısılarının düşmemesi için yavrular, yoğun bakımda tutuluyor.
Bozayı Yavruları Biberonla Beslendi
Kastamonu'da donmak üzereyken bulunan ve biberonla beslenen iki ayı yavrusunun tedavisi sürüyor.
![Bozayı Yavruları Biberonla Beslendi](https://d.ajansbartin.com/news/17351.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Vidinlioğlu İle Yıldırım Arasında Gülümseten Sohbet](https://d.ajansbartin.com/news_t/19812.jpg)
![Türkiye’nin İlk Kadın Marangozhanesi İhracata Başladı](https://d.ajansbartin.com/news_t/18569.jpg)
![Ormanlık Alanda Yaşayan Geyikleri Jandarma Besliyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/17457.jpg)
![Bozayı Yavruları Biberonla Beslendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/17351.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.