Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki büyük bir yıkıma neden olan depremlerden olumsuz etkilenen 11 il için gösteri maçı düzenleniyor. “Bartın Tek Yürek” ve “Depremzedelerimiz için el ele veriyoruz” sloganlarıyla duyuruları yapılan etkinlik kapsamında Bartınspor-100 Depremzede Çocuk Gösteri Maçında karşı karşıya gelecek. 18 Mart Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirilecek olan karşılaşmadan elde edilecek olan gelir depremzedeler için bağışlanacak.
Depremzedeler İçin Gösteri Maçı Düzenlenecek
Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki büyük bir yıkıma neden olan depremlerden olumsuz etkilenen 11 il için gösteri maçı düzenleniyor.
![Depremzedeler İçin Gösteri Maçı Düzenlenecek](https://d.ajansbartin.com/news/18908.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.