Bartın’ı Türkiye 1. Voleybol Ligi’nde temsil eden Polisgücü Bayan Voleybol Takımı, yakıtı olmadığı için kaloriferleri yanmayan Amasra Kapalı Spor Salonu’nda dün de soğukta antrenman yapmak zorunda kaldı. Voleybolcular UFO tabir edilen elektrikli ısıtıcının başında ısınarak soğuktan kendilerini korumaya çalışırken, ortaya acıklı görüntüler çıktı.
Gençlik Spor’dan büyük ihmal
Amasra ilçesinde yakıtı bittiği için kaloriferleri yanmayan salonda çalışan Polisgücü Bayan Voleybol Takımı oyuncuları soğuktan korunmak için elektrikli ısıtıcı kullanıyor. Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün konu ile ilgili ne diyeceği merakla bekleniyor.
![Gençlik Spor’dan büyük ihmal](https://d.ajansbartin.com/news/264.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.