Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu Kura Çekimi, Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Sayın Ali Düşmez'in katılımı ile gerçekleştirildi. Kura çekimini Microsoft Teams çevrimiçi toplantı daveti ile 28 kulüp temsilcisi ve misafirler de canlı olarak takip etti. BAL Liginde mücadele eden temsilcimiz Bartınspor kupada Ereğli Belediyespor ile eşleşti. Ziraat Türkiye Kupası ön eleme turu maçında temsilcimiz Bartınspordeplasmanda Ereğli Beledieyspor ile karşılaşacak. 17 Eylül Pazar günü Şehit Vefa Karakurdu Stadı’nda oynayacak karşılaşma saat:15.00’de başlayacak.
İlk resmi maç 17 Eylül Pazar günü oynanacak
Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu müsabakalarına ilişkin program açıklandı.
![İlk resmi maç 17 Eylül Pazar günü oynanacak](https://d.ajansbartin.com/news/19732.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Bartınspor eski futbolcusu hayatını kaybetti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20481.jpg)
![Milli sporcular gözünü 2024 Paris Olimpiyatlarına dikti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20363.jpg)
![Savunma İstendi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20034.jpg)
![Bartınspor son sıraya demir attı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20008.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.