Bartın İl Özel İdaresine bağlı Cankurtaranlar denizde bir vatandaşın boğulduğunu görmeleri üzerine botla müdahalesi başladı. Boğulmak üzere olan Y.K (26) botla kurtarılarak denizden çıkarıldı. İlk müdahalesi yapılan Y.K.' nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Uyarıları dinlemedi, neredeyse boğuluyordu
Bartın’ın Güzelcehisar sahiline Karabük'ten tatil için gelen Y.K. (26) can güvenliği için denize bırakılan dubaları geçince boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
![Uyarıları dinlemedi, neredeyse boğuluyordu](https://d.ajansbartin.com/news/19634.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Operasyon Yapılan 77 İl Arasında Bartın’da Var](https://d.ajansbartin.com/news_t/20433.jpg)
![Emniyet göz açtırmıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20400.jpg)
![7 bin 850 şüpheli şahıs sorgulandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20399.jpg)
![2 servis aracı çarpıştı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20277.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.