Vali Dr. Nurtaç Arslan, ayçiçeğinin üretiminde sürdürülebilirliğin sağlanması ve bitkisel yağ açığının giderilmesi amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi kapsamında desteklenen Bartın İli Ayçiçeği Üretimi ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen yağlık ayçiçeği tohumu dağıtım törenine katıldı. 87 üreticiye %75 hibe destekli olarak tohum dağıtımı gerçekleştiren Vali Arslan, ayçiçeği üreticilerimize bol mahsul ve bereketli kazançlar diledi.
Yağlık Ayçiçeği Tohumluk Dağıtıldı
Vali Dr. Nurtaç Arslan, Bartın İli Ayçiçeği Üretimi ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen yağlık ayçiçeği tohumu dağıtım törenine katıldı.
![Yağlık Ayçiçeği Tohumluk Dağıtıldı](https://d.ajansbartin.com/news/19361.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Kokarca Böceğine Karşı Parazitoit Salımı Yapıldı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20475.jpg)
![Bartın ödüle layık görüldü](https://d.ajansbartin.com/news_t/20132.jpg)
![Fındık üreticisi ters köşe](https://d.ajansbartin.com/news_t/19784.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.