Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can’ın talimatı doğrultusunda Kapalı Pazaryeri’nin yoluyla ilgili çalışma başlatıldı. Başkan Can, Kapalı Pazaryeri ile Tekstil Fabrikası güzergahı üzerinde bulunan 1 km uzunluğundaki Fevzi Çakmak Caddesi’nin kilitli taş ile düzenlendiğini ifade etti. Can; “Kapalı Pazaryeri ile Tekstil Fabrikası güzergahı üzerinde bulunan Fevzi Çakmak Caddesinde kilitli taş çalışmalarımız devam ediyor. Yaklaşık 1 km uzunluğundaki yolun kilitli taş çalışmaları tamamlandıktan ırmak kenarı boyunca cadde üzerinde bisiklet yolu ve kıyı parkı projesi uygulanacak” dedi.
Başkan Can Talimat Verdi: “Çalışmalar Başladı”
Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can’ın talimatı doğrultusunda Kapalı Pazaryeri’nin yoluyla ilgili çalışma başlatıldı.
![Başkan Can Talimat Verdi: “Çalışmalar Başladı”](https://d.ajansbartin.com/news/15373.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Bozkurt küçük dokunuşlarla göreve başladı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20360.jpg)
![İstihdama katkı sağlayacak olan proje tamamlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/17299.jpg)
![Sanayi Sitesi Hızla Yükseliyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/15844.jpg)
![Kumlucalı Kadınlar ve Gençler Kestaneye Değer Katacak](https://d.ajansbartin.com/news_t/15842.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.