Kumluca Belediyesi ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından ortaklaşa yürütülen Sanayi Sitesi yapım çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yakından takip eden Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, alanda gerçekleştirdiği inceleme sonrası değerlendirmelerde bulundu. Başkan Can; “Belediyemiz ve BAKKA ortak projesi olan Sanayi Sitesi yapım çalışmalarını inceledim. 17 işyeri olarak inşa edilecek Sanayi Sitesi’nin temel inşaatları tamamlanarak, beş bloğun zemin betonları atıldı. Sanayi işyerleri yılsonuna kadar tamamlanarak faaliyete geçecek” dedi.
Sanayi Sitesi’nde Beş Bloğun Zemin Betonları Atıldı
Kumluca Belediyesi ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından ortaklaşa yürütülen Sanayi Sitesi yapım çalışmaları devam ediyor.
![Sanayi Sitesi’nde Beş Bloğun Zemin Betonları Atıldı](https://d.ajansbartin.com/news/15321.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Bozkurt küçük dokunuşlarla göreve başladı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20360.jpg)
![İstihdama katkı sağlayacak olan proje tamamlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/17299.jpg)
![Sanayi Sitesi Hızla Yükseliyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/15844.jpg)
![Kumlucalı Kadınlar ve Gençler Kestaneye Değer Katacak](https://d.ajansbartin.com/news_t/15842.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.