Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında internet üzerinden gerçekleştirilen Sosyal Gelişimi Destekleme Programı(SOGEP) bilgilendirme ve eğitim toplantısına katıldı. Başkan Can, Kumluca Belediyesi olarak yapılan çalışmaları anlatarak, SOGEP ‘ten yararlanmak için proje hazırlıklarının devam ettiğini ifade etti.
Kumluca Belediyesi SOGEP ‘ten yararlanacak
Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında internet üzerinden gerçekleştirilen Sosyal Gelişimi Destekleme Programı(SOGEP) bilgilendirme ve eğitim toplantısına katıldı.
![Kumluca Belediyesi SOGEP ‘ten yararlanacak](https://d.ajansbartin.com/news/14190.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Bozkurt küçük dokunuşlarla göreve başladı](https://d.ajansbartin.com/news_t/20360.jpg)
![İstihdama katkı sağlayacak olan proje tamamlandı](https://d.ajansbartin.com/news_t/17299.jpg)
![Sanayi Sitesi Hızla Yükseliyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/15844.jpg)
![Kumlucalı Kadınlar ve Gençler Kestaneye Değer Katacak](https://d.ajansbartin.com/news_t/15842.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.