Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bartın Belediyesi Sanat Atölyelerinde düzenlenen Camaltı Kursu devam ediyor. 46 kursiyerin eğitim gördüğü kurslarda Eğitmen İbrahim Boz camaltı ile ilgili kursiyerlere bilgiler veriyor. Kurslarla ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın; “Bartın Belediyesi olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda verdiğimiz çok sayıda kurs, etkinlik ve faaliyetlerimizle her yaş gurubundan vatandaşlarımızın bu anlamdaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın serbest zamanlarını değerlendirdikleri sanat atölyelerimizde çok başarılı çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Yalı Yaşam Merkezi Bartın Belediyesi Sanat Atölyelerinde açmış olduğumuz Camaltı Kursumuz devam ediyor. Atölyemizde Eğitmen İbrahim Boz nezdinde 46 kursiyerimiz camaltı kursumuzdan faydalanıyor. Bartın Belediyesi sanat ve sanatçının yanında olmaya devam edecek” dedi.
Camaltı Kursu’nda 46 Kursiyer Eğitim Görüyor
Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bartın Belediyesi Sanat Atölyelerinde düzenlenen Camaltı Kursu devam ediyor.
![Camaltı Kursu’nda 46 Kursiyer Eğitim Görüyor](https://d.ajansbartin.com/news/17048.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![“Leke” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20410.jpg)
![Seri Üç Yeni Eser İle Devam Etti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20304.jpg)
![Hediyelik Eşya Fuarı 23.Kez Kapılarını Açıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20076.jpg)
![Şair-Yazar Yılmaz Memleketinde İmza Günü Düzenleyecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20038.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.