Bartın Belediyesi eğitimden sanata, kültürden bilime birçok branşta ücretsiz kurslar açarak eğitime katkı sağlamaya devam ediyor. Bartın Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatillerini dolu dolu geçirip bireysel gelişimlerini ve becerilerini geliştirmeleri ve güzel vakit geçirmelerine katkı sağlamak adına Bartın Belediyesi ile Bartın Bilim Eğitimi Derneği tarafından ortaklaşa Yalı Yaşam Merkezi zemin katta bulunan Bartın Belediyesi Kültür Merkezi/Bilim Atölyesi’nde Robotik Kodlama Kursu düzenlenecek. Düzenlenecek kursta blok tabanlı kodlama, ledli devreler, sıcaklık nem sensörü, LCD ekran ve servo projeleri gibi çeşitli çalışmalar yapılacak. Bu çalışmalarla çocukların bilime olan ilgisinin arttırılmasının yanı sıra kaliteli bir yaz dönemi geçirmeleri hedefleniyor. 9 – 12 yaş gruplarına yönelik düzenlenecek olan kursa katılmak isteyen vatandaşlar Kırtepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:1’de bulunan Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü‘ne şahsen müracaat edebileceği gibi “www.babed.net” internet sitesi atölye başvuru linkinden ya da “barbileğitim” instagram hesabından mesaj yolu ile 3 Temmuz’a kadar başvuruda bulunabilecekler.
Robotik Kodlama Kursu Açılıyor
Bartın Belediyesi eğitimden sanata, kültürden bilime birçok branşta ücretsiz kurslar açarak eğitime katkı sağlamaya devam ediyor.
![Robotik Kodlama Kursu Açılıyor](https://d.ajansbartin.com/news/19554.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![“Leke” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20410.jpg)
![Seri Üç Yeni Eser İle Devam Etti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20304.jpg)
![Hediyelik Eşya Fuarı 23.Kez Kapılarını Açıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20076.jpg)
![Şair-Yazar Yılmaz Memleketinde İmza Günü Düzenleyecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20038.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.