23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından “Leke” adlı tiyatro oyunu sahnelenecek. 23 Nisan Salı günü saat 18.00’da Bartın Belediyesi Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğe yoğun katılım olması bekleniyor. Böylesine anlamlı bir günde düzenlenen etkinliğin önemine değinen Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, tüm sanatseverleri etkinliğe davet etti. Başkan Yalçınkaya; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenleyeceğimiz bir dizi etkinliklerle coşkuyla kutlayacağız. Bu etkinliklerimizden bir tanesi de Şehir Tiyatromuz tarafından sergilenecek olan “Leke” adlı tiyatro oyunu olacak. Tüm sanatsever vatandaşlarımızı ve çocuklarımızı davet ediyorum. Etkinliğin düzenlenmesinde emekleri olan tiyatro oyununu uyarlayan ve yöneten Sayın Zafer Gecegörür ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
“Leke” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Bartın Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından “Leke” adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.
![“Leke” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek](https://d.ajansbartin.com/news/20410.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![“Leke” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20410.jpg)
![Seri Üç Yeni Eser İle Devam Etti](https://d.ajansbartin.com/news_t/20304.jpg)
![Hediyelik Eşya Fuarı 23.Kez Kapılarını Açıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/20076.jpg)
![Şair-Yazar Yılmaz Memleketinde İmza Günü Düzenleyecek](https://d.ajansbartin.com/news_t/20038.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.