Belediye Başkanı Cemal Akın mesajında, basının halkın sesi ve rehberi olduğunu vurguladığı mesajında tüm basın çalışanlarının Çalışan Gazeteciler Günü‘nü kutlayıp çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Akın, mesajında: “Değerli basın mensuplarımız nerede ve ne koşulda olursa olsun haberi kovalamakta, bütün gelişmelerden halkımızı ve bizleri haberdar etmektedirler. Onlar bütün olumsuzluklara göğüs gererek, yaşanan imkansızlık ve sıkıntılara aldırmadan görevlerini özveriyle yerine getirmekteler. Bu bağlamda halkın sesi ve rehberi olma vazifesini üstlenen tüm basın çalışanlarımızın, Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum" dedi.
Akın, Gazeteciler Gününü Kutladı
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
![Akın, Gazeteciler Gününü Kutladı](https://d.ajansbartin.com/news/710.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.