Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Önceki Dönem Çanakkale Mv. Ahmet Küçük ve Eşi, Burdur Mv. Ramazan Kerim Özkan ve Eşi, Kırklareli Mv. Yavuz Altınorak ve Eşi, Edirne Mv. Rasim Çakır ve Eşi ile Ali ve Dursun Poyraz’ı makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Yalçınkaya’ya görevinin hayırlı olmasını dileyen heyet, başarılar diledi. Başkan Yalçınkaya ise kendisini ziyaret eden misafirlerine nazik ziyareti, iyi dilek ve temennileri için teşekkür etti.
Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler
Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve önceki dönem Milletvekillerini ağırladı.
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news/20445.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.