Bartın Belediyesi’nin 43., 44. ve 45. Belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, beraberinde MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Akın, Başkan Fırıncıoğlu’na gerçekleştirilen çalışmalarda başarı ve kolaylık diledi. Nazik ziyareti için Akın’a teşekkür eden Fırıncıoğlu ise devam eden çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, görev süresi boyunca hayata geçirdiği projeler için Akın’a şükranlarını iletti.
Akın’dan Başkan Fırıncıoğlu’na Ziyaret
Bartın Belediyesi’nin 43., 44. ve 45. Belediye Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın,Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
![Akın’dan Başkan Fırıncıoğlu’na Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/19547.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.