AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Karakışla, Buğurlar, Kurzören ve Kayabaşı Köylerini ziyaret etti. Gerçekleştirdiği tüm ziyaretlerde ki tavırları, konuşması, esprili tavrı ve insanlara yaklaşımıyla takdir toplayan Milletvekili Aldatmaz, köy ziyaretleri sırasında bahçede mısır biçen vatandaşların yanına giderek kolaylık diledi. Vatandaşa yardım eden Aldatmaz, vatandaşın elinden tırpanı alarak mısır biçti. Tırpan salladığı sırada vatandaşlara becerip becermediğini soran Aldatmaz’ın mısır biçtiği anlar renkli görüntülere sahne oldu.
Aldatmaz Eline Aldığı Tırpanla Mısır Biçti
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Karakışla, Buğurlar, Kurzören ve Kayabaşı Köylerini ziyaret etti.
![Aldatmaz Eline Aldığı Tırpanla Mısır Biçti](https://d.ajansbartin.com/news/19809.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.