Milliyetçi Hareket Partisi'nde, 13 Kasım 2023 tarihinde başlayan aday adaylık süreci 15 Aralık 2023 tarihinde sona erecek. Milliyetçi Hareket Partisi'nde devam eden aday adaylık süreci, başvuru trafiği ile devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Yönetiminde ilçe ve beldeler için belediye başkanlığı aday adaylığına birçok isim başvuruda bulundu. Ancak Bartın Belediye Başkanlığı için herhangi başvuru gelmemişti. Gelinen süreçte bugün Berat Karakuş, MHP Bartın İl Başkanlığı’na Bartın Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptı. Yapılan bu başvuru MHP’den Bartın Belediye Başkanlığı için yapılan ilk başvuru oldu.
Bartın Belediye Başkanlığı İçin MHP'ye İlk Başvuru Geldi
Milliyetçi Hareket Partisi'nde, 13 Kasım 2023 tarihinde başlayan aday adaylık süreci 15 Aralık 2023 tarihinde sona erecek.
![Bartın Belediye Başkanlığı İçin MHP'ye İlk Başvuru Geldi](https://d.ajansbartin.com/news/20091.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.