Bartın’da Belediye Başkanlığı için ismi geçen Milli Boksör Şennur Demir, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ile görüştü. İl Başkanlığında gerçekleşen görüşmede yaklaşık 4 ay gibi kısa bir süre kalan yerel seçime ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.Toplantının ardından Ajans Bartın’a özel değerlendirmelerde bulunan Demir, 18 Kasım Cumartesi(bugün) saat 12.00’da Bartın Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunacağını açıkladı. Demir; “İnşallah bu seçimler ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olur. Bu süreçte bana destek veren hemşerilerim, dava arkadaşlarım ve gönüldaşlarımla tüm gücümüzle memleketimiz Bartın’ımızı daha iyiye daha ileriye taşımak için el birliğiyle gönül birliğiyle çalışacağız. Gayret bizden, takdir Allah’tandır” dedi.
"Demir Leydi" bu kez de siyasette ringe çıkıyor
Bartın’da Belediye Başkanlığı için ismi geçen Milli Boksör Şennur Demir, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ile görüştü.
!["Demir Leydi" bu kez de siyasette ringe çıkıyor](https://d.ajansbartin.com/news/20055.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.