AK Parti önceki dönem Bartın İl Başkanlarından Turhan Kalaycı, 2023 Mart ayında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçiminde Bartın Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. Önümüzdeki günlerde başvuru yapacağını ifade eden İl Başkanı Kalaycı, sürecin Bartın için hayırlara vesile olmasını diledi.
Eski İl Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı
AK Parti önceki dönem Bartın İl Başkanlarından Turhan Kalaycı, 2023 Mart ayında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçiminde Bartın Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
![Eski İl Başkanı Aday Adaylığını Açıkladı](https://d.ajansbartin.com/news/20047.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.