MHP Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci devam ederken, sesliğini koruyan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu bugün sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’ı ziyaret eden Başkan Fırıncıoğlu, Belediye çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, 2024 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu. Ziyaretle ilgili açıklamasında Başkan Fırıncıoğlu; " Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’ı ziyaret ettim. Sayın Genel Başkan Yardımcımızla Belediye çalışmalarımızı değerlendirerek, 2024 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Çalışmalarımızla ilgili kıymetli düşünceleri için Sayın Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyor, vermiş oldukları destekleri için şükranlarımı sunuyorum" dedi.
Fırıncıoğlu, yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu
MHP Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci devam ederken, sesliğini koruyan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu bugün sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
![Fırıncıoğlu, yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundu](https://d.ajansbartin.com/news/20083.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.