Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Hacıosmanoğlu Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Köy ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Fırıncıoğlu; “Hacıosmanoğlu Köyü’nü ziyaret ederek köy sakini dostlarımızla bir araya geldik. Gerçekleştirmiş olduğu ziyarette hem çalışmalarımızı anlattık hem de dostlarımızın görüşlerini dinleme imkânı bulduk. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde bizleri misafir eden köy sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Hacıosmanoğlu Köyü’ne Ziyaret
Bartın Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Hacıosmanoğlu Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
![Hacıosmanoğlu Köyü’ne Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/18518.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.