Mesajında Manav; "Bartın'da basının doğru ve hızlı haberciliğinin ilkeli yayıncılığının en önemli unsurlarından biri Ajans Bartın. Objektif, tarafsız ve kişi haklarına saygılı yayınlarının daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz. 5 Mayıs 2013’de yayın hayatına başlayan Ajans Bartın Haber Sitesinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Kurucusu Sercan Engin'i tebrik ediyorum" dedi.
Manav'dan Ajans Bartın'a kutlama
Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, 5 Mayıs 2013’de yayın hayatına başlayan Ajans Bartın Haber Sitesinin 4.kuruluş yıldönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.
![Manav'dan Ajans Bartın'a kutlama](https://d.ajansbartin.com/news/2520.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.