23, 24, 25 ve 26. Dönem CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, bugün 16.00’da CHP Bartın İl Başkanlığını ziyaret ederek, aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvuru dosyasını İl Başkanı İsmail Cem Akyol’a teslim eden Aday Adayı Yalçınkaya, sürecin hayırlara vesile olmasını diledi. “Bartın İçin Geliyoruz” sloganını kullanan Yalçınkaya, aday gösterilmesi halinde Bartın halkının desteğiyle ipi göğüsleyeceklerine inandığını ifade etti. Kendisine sahip çıkan herkese teşekkür eden Yalçınkaya, Aday Adaylığı’nın Bartın’a hayırlı olmasını diledi.
Merakla Beklenen İsim Başvuruyu Yaptı
23, 24, 25 ve 26. Dönem CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın İl Başkanlığına giderek Bartın Belediyesi için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
![Merakla Beklenen İsim Başvuruyu Yaptı](https://d.ajansbartin.com/news/20067.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.