Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesabından Bartın Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu tebrik etti. Başkan Fırıncıoğlu’ndan şehrimizin damadı diye söz eden Vergili, hayırlı uğurlu olmasını diledi. Vergili; “Komşu ilimiz Bartın'ımızın Belediye Başkanlığına seçilen, şehrimizin damadı Sayın Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu'nu tebrik ediyor, Cemal Akın kardeşime çıktığı kutlu yolda başarılar diliyorum. Birliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.
"Şehrimizin damadına hayırlı olsun"
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesabından Bartın Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu tebrik etti.
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
"Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"CHP Bartın İl Başkanı İsmail Cem Akyol, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan’ın Amasra Belediyesi ile ilgili yaptığı basın açıklmasına yanıt verdi.
Yalçınkaya’ya Başarılar DiledilerBartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve önceki dönem Milletvekillerini ağırladı.
Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük SevgiBartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, kent merkezinde ziyaretler yaparak 31 Mart seçimlerinde kendisine gösterdikleri destek için tüm vatandaşlara teşekkür etti.
CHP Heyetinden Eski Bakan’a ZiyaretCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın İl Örgütü, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Hasan Akyol’u ziyaret ederek değerli tecrübelerinden istifade etti.
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.