AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) makamında Bartın’dan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) milletvekili olarak önemli bir ziyarete ev sahipliği yaptı. Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık ve AK Parti Ulus İlçe Başkan Yardımcısı Arif Özdemir, Aldatmaz’ı TBMM makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret sonrasında taraflar birbirlerine sohbetleri için teşekkür etti.
Ulus protokolünden Milletvekili Aldatmaz'a ziyaret
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) makamında Bartın’dan misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
![Ulus protokolünden Milletvekili Aldatmaz'a ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20025.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.