23-24-25-26'ncı dönem CHP Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe kongreleri sonrası yeni dönemde görev alan başkan ve yöneticilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kongre sürecinin hayırlara vesile olmasını dileyen Yalçınkaya, görev alan parti teşkilatına çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.
Yalçınkaya’dan Parti Teşkilatına Ziyaret
23-24-25-26'ncı dönem CHP Bartın Milletvekili M. Rıza Yalçınkaya, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe kongreleri sonrası yeni dönemde görev alan başkan ve yöneticilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
![Yalçınkaya’dan Parti Teşkilatına Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news/20050.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
!["Ağzından çıkanlara dikkat etmeli"](https://d.ajansbartin.com/news_t/20453.jpg)
![Yalçınkaya’ya Başarılar Dilediler](https://d.ajansbartin.com/news_t/20445.jpg)
![Çocuklardan Başkan Yalçınkaya’ya Büyük Sevgi](https://d.ajansbartin.com/news_t/20402.jpg)
![CHP Heyetinden Eski Bakan’a Ziyaret](https://d.ajansbartin.com/news_t/20398.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.