Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberinde DSİ 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim, 233. Şube Müdürü Bünyamin Karahan ve teknik ekip ile birlikte Bartın Ulus Eldeş Gölet'i inşaatı ve Ulus yukarı havza tedbirleri işinde yapımlarına devam edilen tersip bendi inşaatlarında incelemelerde bulundu. Çalışmalarla ilgili düşüncelerini DSİ yetkilileriyle paylaşan Başkan Uzun, gerçekleştirilen çalışmaların önemini anlattı.
Başkan Uzun Çalışmaların Önemine Değindi
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberinde ki heyetle birlikte Bartın Ulus Eldeş Gölet'i inşaatı ve Ulus yukarı havza tedbirleri işinde yapımlarına devam edilen tersip bendi inşaatlarında incelemelerde bulundu.
![Başkan Uzun Çalışmaların Önemine Değindi](https://d.ajansbartin.com/news/19801.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19972.jpg)
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news_t/19881.jpg)
![Ulus Belediyesi afete karşı önlem alıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/19817.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.