Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberinde AK Parti Ulus İlçe Başkanı Hikmet Çalık, AK Parti Ulus İlçe Başkan Yardımcısı Arif Özdemir, Ulus Belediye Meclisi Üyesi Murat Emin Ok ve Ulus Belediyesi Antrenörü Tolga Karakaya ile birlikte AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ulus ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Uzun, misafirperverliği için Milletvekili Aldatmaz’a teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Aldatmaz, her zaman olduğu gibi Bartın’a el birliğiyle hizmet edeceklerinin altını çizdi.
Başkan Uzun’dan Milletvekili Aldatmaz’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberindeKi heyetle birlikte AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz’ı ziyaret etti.
![Başkan Uzun’dan Milletvekili Aldatmaz’a Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news/19656.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19972.jpg)
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news_t/19881.jpg)
![Ulus Belediyesi afete karşı önlem alıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/19817.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.