Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Çalık ile birlikte Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal’i makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Uzun, İl Müdürü Hayal’e yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, başarılar temenni etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Hayal ise iyi dilek ve temennileri için Başkan Uzun’a teşekkür etti.
Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Çalık ile birlikte Bartın İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal’i makamında ziyaret etti.
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news/19972.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19972.jpg)
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news_t/19881.jpg)
![Ulus Belediyesi afete karşı önlem alıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/19817.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.