Ulus Belediye başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus ilçesinde yapı devam eden Çerçi Deresi selden koruma duvarları inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi. Görevli personelden çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi alan Başkan Uzun, çalışmaların ilçe için ne kadar önemli olduğunu anlattı. Başkan Uzun; “İlçemizde yapımı devam etmekte olan Çerçi Deresi selden koruma duvarları inşaatı çalışmalarını yerinde inceledim. Bu çalışma ilçemiz için büyük önem teşkil ediyor. İnşallah çalışmalar kısa sürede tamamlanarak olası sel felaketinin önüne geçilmiş olacak. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında katkıları olan Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’a ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Uzun Çerçi Deresi'nde Gerçekleştirilen Çalışmaları İnceledi
Ulus Belediye başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus ilçesinde yapı devam eden Çerçi Deresi selden koruma duvarları inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi.
![Başkan Uzun Çerçi Deresi'nde Gerçekleştirilen Çalışmaları İnceledi](https://d.ajansbartin.com/news/19688.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19972.jpg)
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news_t/19881.jpg)
![Ulus Belediyesi afete karşı önlem alıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/19817.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.