Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus Doğa Park Otelde konaklayan Bartın Üniversitesi Ulus Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile akşam yemeğinde bir araya gelerek onlarla sohbet etti. 2023-2024 akademik takvimin kendilerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Uzun, tüm öğrencilere başarılar diledi. Uzun; ““Burada hayatınızı daha da iyileştirmek, daha konforlu hale getirmek, zorlukları aşmak adına her zaman yanınızda olacağımı belirmek isterim” dedi.
Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulus Doğa Park Otelde konaklayan Bartın Üniversitesi Ulus Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile akşam yemeğinde bir araya gelerek onlarla sohbet etti.
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news/19881.jpg)
- Yorumlar 0
Diğer Haberler
![Başkan Uzun’dan Hayırlı Olsun Ziyareti](https://d.ajansbartin.com/news_t/19972.jpg)
![Başkan Uzun, öğrencilerle biraraya geldi](https://d.ajansbartin.com/news_t/19881.jpg)
![Ulus Belediyesi afete karşı önlem alıyor](https://d.ajansbartin.com/news_t/19817.jpg)
Tüm Hakları Saklıdır © 5 Mayıs 2013 Ajans Bartın | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0551 120 3535
Tel : 0551 120 3535
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.